Praca: Pizzerman


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pizzerman
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/21/0807
OBOWIĄZKI:

obsługa pieca na drewno, przygotowywanie pizzy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak, kierunek: gastronomiczne

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 3 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kucharz

  • Hotel Słoneczny Młyn Sp. z o.o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-09-15
    • Przygotowanie potraw z karty menu. Zapewnienie czystości naczyń i sprzętu kuchennego. Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi gości. Dbanie o zapewnienie wysokich standardów...

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Komierowo Dodane: 2021-09-14
    • Przygotowywanie posiłków dla grup zorganizowanych i dań katy dla gości indywidualnych. Wymagania konieczne: Zawód: Kucharz* Wymagania inne: Wskazane doświadczenie w zawodnie...

  • Zobacz więcej
  • Kucharz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Przysiersk Dodane: 2021-09-14
    • - przygotowywanie potraw od surowca do wyrobu gotowego - produkcja pizzy Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne, kierunek: kucharz Uprawnienia:...

  • Zobacz więcej