Praca: Pokojowa (nr 3942)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pokojowa (nr 3942)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/3942
OBOWIĄZKI:
Opis stanowiska pracy :sprzątanie pokoi hotelowychOferujemy :- umowę o pracę w 4* hotelu o ugruntowanej pozycji na rynku w dynamicznym zespole- możliwość rozwoju zawodowego i osobistego,- zniżkę na lunch pracowniczy i miejsce parkingowe- wynagrodzenie zawsze terminowo- odzież służbową. Praca w godz. 07:30 - 15:30 Praca 5 dni w tygodniu, za prace w soboty i niedziele dni wolne w tygodniu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

Wymagania:- gotowość do pracy zmianowej - orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych ,w przypadku braku wykonanie badań na koszt pracodawcy

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy