Praca: Pokojowa

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pokojowa
Miejsce pracy: Podobowice
Numer: StPr/21/0769
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Podobowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Pokojowa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2021-08-31
    • Dbałość o czystość na terenie obiektu Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Pokojowa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2021-08-23
    • -pomoc w zaspakajaniu podstawowych potrzeb (fizjologiczna, bezpieczeństwa, przynależności, miłości, szacunku itp.) - czuwanie wspólne z pozostałymi pracownikami nad...

  • Pokojowa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Lubostroń Dodane: 2021-08-23
    • Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Uprawnienia: rzetelność Uprawnienia: Sprawność fizyczna Uprawnienia: uczciwość...