Praca: Pokojowa


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pokojowa
Miejsce pracy: Recz
Numer: StPr/21/1015
OBOWIĄZKI:

pranie,segregacja,porządkowanie odzieży i pościeli pensjonariuszy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Pokojowa
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Recz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pokojowa (po stażu)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Zamość Dodane: 2021-11-25
    • -praktyka gastronomiczna: przygotowanie stanowiska, obsługa urządzeń, sprzątanie-praktyka hotelowa: wyposażenie pokoi, sprzatanie, obsługa narzędzi pracyOferta stanowi...

  • Zobacz więcej
  • Pokojowa

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2021-11-22
    • Utrzymanie czystości w pokojach hotelowych, w tym sprzątanie, mycie podłóg, odkurzanie, wymiana pościeli i ręczników w pokojach. Zgłaszanie usterek w pokojach hotelowych....

  • Zobacz więcej