Praca: Pokojówka

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Pokojówka
Miejsce pracy: Nakło nad Notecią
Numer: StPr/21/0054
OBOWIĄZKI:
- wymiana pościeli oraz jej ewidencja;- wymiana i uzupełnianie ręczników;- uzupełnianie artykułów konsumpcyjnych oraz eksploatacyjnych według ustalonych standardów;- uzupełnianie materiałów reklamowych;- informowanie przełożonego o brakach i usterkach w pokojach;- zgłaszanie i odnoszenie rzeczy zaginionych przez gości hotelowych;- pranie hotelowych ręczników, firan, zasłon, itp.;- przekazywanie do pralni i odbiór pościeli hotelowej;- kontrola pokoi hotelowych i pomieszczeń.Staż dla osób do 30r. życia
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mobilizacja do pracy

Miejsce pracy:

Nakło nad Notecią

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią