Praca: Polernik

Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Polernik
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/2264
OBOWIĄZKI:
Polerowanie powierzchni komponentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

Chęci do pracy, stanowisko do przyuczenia, polerowanie powierzchni i komponentów, praca w warunkach szkodliwych, pełen wymar czasu pracy III zmiany system akordowy, wynagrodzenie brutto od 2800- 3500 zł/mc

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

2 800 - 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu