Praca: Policjant służby prewencji

Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Policjant służby prewencji
Miejsce pracy: Sępólno Krajeńskie
Numer: StPr/21/0768
OBOWIĄZKI:

Wynikający z zadań policji.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe, brak
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

Wymagania inne:

Obywatel polski o nieposzlakowanej opinii, który nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystający z pełni praw publicznych, posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych podległych szczegółowej dyscyplinie służbowe, której gotów jest się podporządkować, dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej: http://bip.bydgoszcz.kwp.policja.gov.pl/KWB/rekrutacja-do-sluzby-w/35463,Rekrutacja-do-sluzby-w-Policji-2021-r-ogloszenie.html

Miejsce pracy:

Sępólno Krajeńskie

Rodzaj umowy:

Mianowanie

Wynagrodzenie brutto:

od 4 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim