Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Przyjezierze (pow. mogileński, gm. Jeziora Wielkie), Przyjezierze
Numer: StPr/24/0067
OBOWIĄZKI:
Podstawowe prace kuchenne. Pomoc w przygotowywaniu posiłków, myciu naczyń, polerowaniu, porcjowaniu dań. Prace przy wstępnej obróbce produktów. Prace porządkowe i sprzątające. Obsługa zmywalni naczyń i sprzętu kuchennego. Układanie naczyń i sprzętu kuchennego w miejscach do tego wyznaczonych. Wykonywanie innych poleceń przełożonych dotyczących pracy zgodnych z przepisami prawa i ustalonym w umowie rodzajem pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

dobra organizacja czasu pracy, doświadczenie zawodowe min. 3 miesiące

Miejsce pracy:

Przyjezierze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie