Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/24/0121
OBOWIĄZKI:
zZapoznanie się z regulaminem szpitala, szkolenie bhp, z ochrony danych osobowych. Sprzątanie kuchni, obieralni i innych pomieszczeń kuchennych. Mycie i dezynfekcja kuchennych powierzchni roboczych.. Czyszczenie i dezynfekcja kuchennych sprzętów i urządzeń. Pomoc w przygotowywaniu i wydawaniu posiłków. Bezwzględne przestrzeganie zasad higieny. Inne czynności zlecone przez przełożonego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu