Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Wąbrzeźno
Numer: StPr/24/0073
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie potraw kuchni tureckiej,zamawianie towaru od dostawcy tureckiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: turecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Wąbrzeźno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Poledno Dodane: 2024-02-26
    • Dorażna pomoc szefowi kuchni i pozostałym kucharkom, obróbka produktów do przygotowania dań i posiłków oraz deserów, przestrzeganie procedur, zasad, standardów sanitarnych,...

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2024-02-25
    • praca w kuchni, pomoc przy przygotowywaniu gotowych posiłków, pomoc przy produkcji pierogów i innych wyrobów garmażeryjnych, pakowanie itp. Wymagania konieczne: Wykształcenie:...

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nakło nad Notecią Dodane: 2024-02-24
    • pomoc w kuchni, prace sprzątające Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej