Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Małocin
Numer: StPr/24/0321
OBOWIĄZKI:
pomoc w utrzymaniu porządku w kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, kierunek: kucharz

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Łochowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: wczoraj
    • POMOC KUCHENNA Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: wczoraj
    • Przygotowanie surowców do dań, przygotowanie posiłków, ekspozycja dań, obsługa maszyn. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Uprawnienia: książeczka zdrowia...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świecie Dodane: 2024-04-24
    • Pomoc w przygotowaniu, obróbce posiłków i przechowywaniu żywności. Obsługa maszyn i urządzeń gastronomicznych. utrzymanie czystości naczyń, sprzętu w kuchni. Wydawanie...