Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/24/0336
OBOWIĄZKI:
Przygotowanie surowców do dań, przygotowanie posiłków, ekspozycja dań, obsługa maszyn.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologicznych


Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2024-05-11
    • Przygotowywanie składników potrzebnych kucharzowi do przygotowywania potraw, porcjowanie potraw, dbanie o porządek w kuchni, zapleczu kuchennym, dbanie o czystość sprzętów...

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2024-05-11
    • Przygotowywanie składników potrzebnych kucharzowi do przygotowywania potraw, porcjowanie potraw, dbanie o porządek w kuchni, mycie podłóg w kuchni, dbanie o porządek na zapleczu...

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2024-05-09
    • zgodna ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: Chęci do pracy, mile widziane orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno epidemiologicznych, mile...

  • Zobacz więcej