Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Marcinkowo (pow. mogileński, gm. Mogilno), Marcinkowo
Numer: StPr/24/0369
OBOWIĄZKI:
-wykonywanie różnych czynności związanych z przygotowaniem i obróbką wstępną warzyw, owoców oraz wszelkich surowców do produkcji posiłków (mycie, obieranie, czyszczenie),- rozdrabnianie warzyw, owoców i innych surowców z uwzględnieniem wymogów technologii i instrukcji obsługi maszyn gastronomicznych,-przygotowanie potraw zgodnie z wytycznymi kucharki i oszczędne gospodarowanie artykułami spożywczymi,pomoc w porcjowaniu i wydawaniu posiłków,-utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy, przestrzeganie zasad higieniczno-sanitarnych, bhp i ppoż. oraz dyscypliny pracy,-mycie naczyń (wyparzanie) i sprzętu kuchennego,sprzątanie magazynów żywnościowych, kuchni, obieralni, zmywalni, szafy ze sprzętem kuchennym,-pomoc w zaopatrywaniu w artykuły spożywcze i sprzęty stanowiące wyposażenie kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Marcinkowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie