Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/20/0914
OBOWIĄZKI:

Przygotowanie rolek/ zestawów wg standardów restauracji przygotowanie składników. Utrzymanie czystości w miejscu pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Świecie


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 2 720 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Kosztorysant

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2020-10-06
    • Przygotowywanie wycen przetargowych, ofertowych (prac elektrycznych)Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczneWykształcenie: średnie zawodowe, brak...

  • Zobacz więcej
  • Diagnosta laboratoryjny

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: 2020-10-06
    • Diagnostyka laboratoryjnaWymagania konieczne: Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), medyczne, kierunek: analityka medyczna Wymagania inne: - uprawnienia do pobierania krwi

  • Zobacz więcej
  • Pracownik ogólnobudowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Nakle nad Notecią Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-10-06
    • prace murarskie, malarskie, wykończeniowe, układanie płytek, docieplenia budynków, miejsce wykonywania pracy: budowy na terenie woj.kujawsko-pomorskiego (Bydgoszcz), pracodawca...

  • Zobacz więcej