Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Lubostroń
Numer: StPr/21/0210
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: Dyspozycyjność
Uprawnienia: uczciwość
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Sprawność fizyczna

Miejsce pracy:

Lubostroń


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sępólno Krajeńskie Dodane: wczoraj
    • proste prace kuchenne przygotowywanie posiłkówdbanie o czystość naczyń

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chomiąża Szlachecka Dodane: 2021-04-11
    • praca w kuchni,obieranie warzyw,przygotowywanie posiłków Wymagania konieczne: Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 1) Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno Dodane: 2021-04-11
    • pomoc w przygotowywaniu potraw

  • Zobacz więcej