Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Skórki
Numer: StPr/21/0316
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Skórki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Pruszcz Dodane: wczoraj
    • - utrzymanie porządku na stanowisku pracy, - zmywanie naczyń,czyszczenie urządzeń kuchennych, - wykonywanie poleceń szefa kuchni, - przygotowanie warzyw- obieranie ,krojenie,...

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Runowo Krajeńskie Dodane: wczoraj
    • Pomoc w przygotowaniu posiłków kucharzowi, Obróbka produktów, Zmywanie i sprzątanie pomieszczeń kuchennych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne Wymagania...