Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Pruszcz
Numer: StPr/21/0434
OBOWIĄZKI:
- utrzymanie porządku na stanowisku pracy,- zmywanie naczyń, mycie i dezynfekcja urządzeń gastronomicznych, powierzchni stołów produkcyjnych i podłóg,- wykonywanie różnego rodzajuprac zgodnie z poleneniem szefa kuchni,- przygotowanie warzyw- obieranie krojenie,- pakowanie wyrobów gotowych,- dbanie o dostępność środków czystości w kuchni,- stosowanie przepisów BHP.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

schludność, higiena osobista, zastosowanie higieny w praktyce w odniesieniu do produktów spożywczych, punktualność

Miejsce pracy:

Pruszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu