Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Bochlin
Numer: StPr/21/0478
OBOWIĄZKI:
Obsługa sprzętów kuchennych; przygotowywanie dań; utrzymanie czystości; wydawanie dań; przygotowywanie przetworów; zmywanie naczyń; wykonywanie poleceń opiekuna stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

chęć do współpracy

Miejsce pracy:

Bochlin


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nowe Dodane: 2021-06-15
    • zapoznanie się z przepisami BHP i Ppoż oraz przejście instruktarzu szkoleniowego, zapoznanie się z zasadami HACAP, mycie i obieranie oraz rozdrabnianie art. spożywczych,...

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Golubiu-Dobrzyniu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Golub-Dobrzyń Dodane: 2021-06-14
    • utyrzymywanie czystości naczyń oraz sprzętu kuchennego, pomoc przy przygotowaniu dań, wydawanie posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2021-06-13
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: oferta finansowana ze środków EFS RPO IV.

  • Zobacz więcej