Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Pruszcz
Numer: StPr/21/0522
OBOWIĄZKI:

Zapoznanie sie z dokumentacją w MOO(regulaminami, przepisami BHP i p poż.)oraz procedurami których należy przestrzegać w celu zapewnienia odpowiedniej jakości pracy. Obróbka artykułow spożywczych (mycie, obieranie, rozdrabnianie). Wykonywanie czynności pomocniczych. Wykonywanie niektórych dań samodzielnie zgodnie z poleceniami kucharza. Bezpośredni kontakt z mieszkańczmi ośrodka w wydawaniu posiłków, udzielaniu rad i informacji na temat diet, smaku, walorów odżywczych. Właściwe przechowywanie produktów i surowców znajdujących się w kuchni. Umiejętność posługiwania się tabelami norm żywienia. Uczestniczenie w przygotowaniu jadłospisu z rozgraniczeniem diet oraz posiłków dodatkowych. Utrzymanie czystości w obrębie kuchni i zaplecza sanitarnego. Czyszczenie sprzętu kuchennego, powierzchni stolików, podłóg i maszyn oraz zmywanie naczyń po zakończonym dniu pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne, brak
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

obowiązkowość, odpowiedzialność, schludność, higiena osobista

Miejsce pracy:

Pruszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu