Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/21/2497
OBOWIĄZKI:
- pomoc w kuchni przy przygotowywaniu surowców do produkcji gotowych dań;- ostatecznie samodzielne przygotowywanie gotowych potraw;- utrzymanie czystości w pomieszczeniach kuchennych i przyległych;- dbałość higienę i porządek na stanowisku pracy.Staż odbywać się będzie w dzielnicy: Rynkowo.
Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc Kuchenna

  • Hotel Słoneczny Młyn Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2021-07-28
    • ZAKRES OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA: Wykonywanie czynności i zadań zleconych przez kucharza, pracując pod jego ścisłym nadzorem Przygotowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami...

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno Dodane: 2021-07-23
    • przygotowywanie posiłków

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Stawki Dodane: 2021-07-19
    • Pomoc przy przygotowywaniu i wydawaniu posiłków, obieranie warzyw, owoców, mycie, sprzątanie, przygotowywanie cateringu. Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe,...