Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: StPr/21/1608
OBOWIĄZKI:
zgodny ze stanowiskiem
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

Chęci do pracy, umowa o pracę na II zmiany (7-15 i 13-21), wynagrodzenie od 2800zł/m-c.

Miejsce pracy:

Grudziądz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc Kuchenna

  • Hotel Słoneczny Młyn Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: dzisiaj
    • ZAKRES OBOWIĄZKÓW PRACOWNIKA: Wykonywanie czynności i zadań zleconych przez kucharza, pracując pod jego ścisłym nadzorem. Przygotowanie stanowiska pracy zgodnie z wymogami...

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2021-10-18
    • - przygotowanie surowca (ziemniaków, jarzyn i owoców) oraz potraw wg wskazówek i pod nadzorem odpowiedzialnej za produkcję osoby;- wykonywanie prac zmierzających do utrzymania...

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Przyjezierze Dodane: 2021-10-18
    • czynności związane z przygotowywaniem potraw zgodnie z procedurami przyjętymi w Zakładzie, sprzątanie pomieszczeń kuchni, obsługakelnerska imprez okolicznościowych, szkoleń i...

  • Zobacz więcej