Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/21/1921
OBOWIĄZKI:

wstępna obróbka produktów, pomoc w przygotowaniu posiłków, pomoc w wydawaniu posiłków, utrzymywanie czystości w miejscu pracy.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na tym samym stanowisku, mile widziana znajomość podstawowych dań typu fast food, mile widziane orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno - epidemiologicznych. Gotowość do pracy zmianowej, dyspozycyjność- praca również w weekendy, umiejętność pracy pod presją czasu, praca głównie stojąca. Praca zmianowa w godzinach: 10-16, 16-22.

Miejsce pracy:

Toruń

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia