Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Skórki
Numer: StPr/21/1048
OBOWIĄZKI:
dbanie o porządek w miejscu pracy,obieranie i krojenie warzyw i owoców
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Wymagania inne:

3 miesiące doświadczenia na stanowisku pomoc kuchenna

Miejsce pracy:

Skórki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie