Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Cekcyn
Numer: StPr/22/0011
OBOWIĄZKI:
praca na st pomocy kuchennej
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Język: rosyjski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący


Wymagania inne:

komunikatywność + doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Cekcyn


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 1 505 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna (staż)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: staż EFS 1.1.1 POWER NEET V - staż skierowany dla osób bezrobotnych do 30 roku życia.

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna (staż)

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: staż EFS 8.1 RPO V - Beata - staż skierowany dla osób bezrobotnych powyżej 30 roku zycia.

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Marcinkowo Dodane: 2022-01-18
    • praca związana z w/w stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej