Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Lubostroń
Numer: StPr/22/0431
OBOWIĄZKI:
Zgodnie z programem stażu
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Uprawnienia: rzetelność
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: Dyspozycyjność
Uprawnienia: Sprawność fizyczna
Uprawnienia: uczciwość

Miejsce pracy:

Lubostroń


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Broniewek Dodane: dzisiaj
    • Pomoc przy wypiekaniu pizzy i produkcji posiłków. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak Wymagania inne: Praca w godz. od 11.00 do 22.00 co drugi dzień. Szkolenie...

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Piaseczno Dodane: wczoraj
    • Przygotowywanie potraw, obsługa konsumenta, utrzymywanie czystości, mycie naczyń. Wymagania inne: Mile widziane doświadczenie zawodowe.

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: wczoraj
    • - pomoc w przygotowywaniu posiłków dla osób potrzebujących (mycie, obieranie, krojenie warzyw i mięs) - pomoc w wydawaniu posiłków osobom potrzebującym - rozpakowywanie...

  • Zobacz więcej