Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Chomiąża Szlachecka
Numer: StPr/22/0277
OBOWIĄZKI:
Prace pomocnicze w kuchni
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Miejsce pracy:

Chomiąża Szlachecka


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 19,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: wczoraj
    • Przygotowywanie potraw, obsługa maszyn kuchennych, praca w zespole (nauka pracy w kuchni) Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Godziny pracy:...

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2022-05-25
    • Pomoc kuchenna Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: 2022-05-25
    • utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów.przygotowywanie warzyw i owoców obieranie, krojenie.gastronomiczny rozbiór mięsa.wykonywanie różnego rodzaju potraw...

  • Zobacz więcej