Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Rypin
Numer: StPr/22/0352
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie kanapek, sałatek, pizzy.oferta zatrudnienia po stażu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pomoc kuchenna
Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

pracowitość, dokładność

Miejsce pracy:

Rypin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: wczoraj
    • staż na stanowisku pomocy kuchennej

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: wczoraj
    • pomoc w przygotowywaniu posiłków Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: doświadczenie w pracy w gastronomii

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: 2022-07-02
    • utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów.przygotowywanie warzyw i owoców obieranie, krojenie.gastronomiczny rozbiór mięsa.wykonywanie różnego rodzaju potraw...

  • Zobacz więcej