Praca: Pomoc kuchenna

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Marianki
Numer: StPr/22/0532
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu
Miejsce pracy:

Marianki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Przyjezierze Dodane: 2022-06-29
    • czynności związane z przygotowywaniem potraw zgodnie z procedurami przyjętymi w Zakładzie, sprzątanie pomieszczeń kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Wąbrzeźnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wąbrzeźno Dodane: 2022-06-29
    • Zgodny z programem stażu.Miejsce odbywania stażu:Restauracja Stary Młyn ul. 1 Maja 40,87-200 Wąbrzeźno Wymagania inne: Oferta skierowana do osób bezrobotnych do 30 roku...

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tleń Dodane: 2022-06-27
    • Pomoc w przygotowywaniu posiłków, obieranie, krojeniewarzyw owoców, wydawanie posiłków, sprzątanie kuchni, praca przy zmywarce, sprzątanie stołów po gościach. Wymagania...