Praca: Pomoc kuchenna


Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Broniewek
Numer: StPr/22/0653
OBOWIĄZKI:

Pomoc w sporządzaniu posiłków, przygotowywanie produktów do dalszej obróbki.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe


Wymagania inne:

Praca w weekendy.

Miejsce pracy:

Broniewek


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 20 do 20 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kowalki Dodane: 2022-09-30
    • Zgodnie z programem stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

  • Zobacz więcej
  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ostrowite Dodane: 2022-09-30
    • Przygotowanie posiłków, właściwy dobór surówek i półproduktów, obsługa urządzeń gastronomicznych i narzędzi kuchennych, utrzymanie porządku na stanowisku pracy.

  • Zobacz więcej