Praca: Pomoc kuchenna

Punkt Pośrednictwa Pracy Brodnica
Pomoc kuchenna
Miejsce pracy: Brodnica
Numer: 47/8/2022
OBOWIĄZKI:

pomoc w kuchni, obieranie owoców ,warzyw, przygotowywanie potraw

Miejsce pracy:

Brodnica

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18 do 18 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Brodnica

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: wczoraj
    • Przygotowywanie i obróbka artykułów spożywczych niezbędnych do przygotowywania dań i posiłków, zmywanie i sprzątanie kuchni, przestrzeganie procedur , zasad oraz standardów...

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ciechocinek Dodane: 2022-09-18
    • Pomoc kuchenna Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wykształcenie: podstawowe