Praca: Pomoc laboratoryjna (lm)(nr 3580)

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pomoc laboratoryjna (lm)(nr 3580)
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/20/3580
OBOWIĄZKI:
wykonywanie zadań w ramach nadzoru sanitarnego realizowanego przez Inspekcję Sanitarną, wykonywanie zadań związanych z sytuacją epidemiologiczną, mycie i przygotowywanie szkła laboratoryjnego w pracowniach chemicznych i mikrobiologicznych Działu Laboratoryjnego, usuwanie odpadów powstałych przy badaniach Covid-19 oraz pobierania próbek w terenie zapewniając ciągłość pracy w ciągu całego tygodnia (soboty, niedziele, święta), nadzorowanie i przygotowanie szkła i innych materiałów do pobierania próbek, przenoszenie wyposażenia oddziału oraz materiałów pomocniczych i zamówionych towarów zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Wymagania inne:

wykształcenie podstawowe, preferowane zawodowe

Miejsce pracy:

Bydgoszcz

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy