Praca: Pomocniczy robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Świątkowo
Numer: StPr/20/0731
OBOWIĄZKI:

wykonywanie prac pomocniczych przy murowaniu, tynkowaniu oraz innych pracach

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

minimalne doświadczenie, podstawowa wiedza budowlana

Miejsce pracy:

Świątkowo


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: dzisiaj
    • zgodnyWymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brakUprawnienia: prawo jazdy kat B Wymagania inne: oferta finansowana ze środkó EFS RPO IV.

  • Zobacz więcej
  • Pracownik Ogólnobudowlany

  • BBR Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik ogólnobudowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Serock Dodane: dzisiaj
    • Zapoznanie sie z zasadami BHP, wykonywanie prac murarskich, ociepleniowych, rozładunek towaru, sprzątanie po pracach budowlanychWymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub...

  • Zobacz więcej