Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Zaduszniki
Numer: StPr/20/1262
OBOWIĄZKI:

Miejsce pracy:

Zaduszniki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik Ogólnobudowlany

  • BBR Polska Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • Obowiązki wykonywanie prac związanych głównie ze sprężaniem konstrukcji mostów kablami sprężającymi ich podwieszaniem oraz montażem urządzeń dylatacyjnych, obsługa...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik Budowlany

  • PerMont GmbH Personaldienstleistungen für Industrie + Handwerk Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-01-18
    • Miejsce pracy: Niemcy KOGO SZUKAMY? doświadczonych pracowników do realizacji stanów surowych budowy, głównie do szalowania (systemy PERI, DOKA itd.), murowania i innych prac...

  • Pomocniczy robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łabiszyn Dodane: 2021-01-15
    • Pomoc w pracach budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe: mile widziane