Praca: Pomocniczy robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Chełmża
Numer: StPr/20/1040
OBOWIĄZKI:
czynności ogólnobudowlane i remontowe
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

wymagane choć minimalne doświadczenie zawodowe

Miejsce pracy:

Chełmża


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomocniczy robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Łabiszyn Dodane: 2021-01-15
    • Pomoc w pracach budowlanych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak Wymagania inne: Doświadczenie zawodowe: mile widziane

  • Zobacz więcej
  • Robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Grudziądzu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Grudziądz Dodane: 2021-01-15
    • zgodny Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej