Praca: Pomocniczy robotnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Żnin
Numer: StPr/21/0052
OBOWIĄZKI:
Pomocniczy robotnik budowlany, wykonywanie prostych prac związanych z różnymi etapami budowy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Żnin


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik ogólnobudowlany

  • K.O.B Kobnext Sp. z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-03-06
    • Miejsce pracy: Niemcy Zakres obowiązków: Wykonywanie prac remontowych w zakresie budowy dróg i mostów bez specjalistycznych kwalifikacji Inne prace budowlane – pomocnicze...

  • Zobacz więcej
  • Pomocniczy robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Świeżawy Dodane: 2021-03-05
    • Prace remontowo - budowlane, tj. wyburzanie ścian, skuwanie posadzek, wykonywanie stropów i posadzek, obróbka bocznych krawędzi dachów, prace remontowe. Oferta pracy subsydiowanej...

  • Zobacz więcej
  • Elektromonter

  • Olikol Rail Energy Sp. z o.o.Sp.k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2021-03-05
    • Zakres obowiązków: Wykonywanie instalacji i sieci kablowych, Układanie kabli zasilających i sterowniczych, Montaż zewnętrznych i wewnętrznych urządzeń elektroenergetycznych,...

  • Zobacz więcej