Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Świeżawy
Numer: StPr/21/0089
OBOWIĄZKI:
Prace remontowo - budowlane, tj. wyburzanie ścian, skuwanie posadzek, wykonywanie stropów i posadzek, obróbka bocznych krawędzi dachów, prace remontowe. Oferta pracy subsydiowanej tylko dla uprawnionych osób bezrobotnych zarejestrowanych w PUP w Rypinie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Świeżawy

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 800 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie