Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Osięciny
Numer: StPr/21/0280
OBOWIĄZKI:
Zgodny z harmonogramem stażu
Miejsce pracy:

Osięciny

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie

Zobacz podobne oferty

  • Pomocniczy robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kwieciszewo Dodane: wczoraj
    • - przygotowanie sprzętu do pracy zgodnie z zasadami BHP,- gipsowanie, malowanie, murowanie,- inne prace wykończeniowe i porządkowe; Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe,...

  • Zobacz więcej
  • Robotnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Pruszcz Dodane: 2021-05-12
    • - malowanie,- murowanie,- układanie płytek,- ocieplanie,- układanie kostki brukowej,- położenie gładzi,- wykonywanie innych czynności pomocniczych, Wymagania konieczne:...