Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Łochocin
Numer: StPr/22/1308
OBOWIĄZKI:

czyszczenie powierzchni i prace porządkowe

Miejsce pracy:

Łochocin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik budowlany

  • Młodzieżowe Centrum Kariery Inowrocław Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Słońsko Dodane: wczoraj
    • zgodnie z wykonywanym zawodem

  • Zobacz więcej
  • Pracownik Ogólnobudowlany

  • Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: 2022-12-02
    • praca na budowach realizowanych przez firmę na ternie całego kraju i za granicą dyspozycyjność (praca w delegacji) mile widziana praktyka w zawodzie

  • Płytkarz / Murarz- Tynkarz - Pracownik budowlany

  • Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "AGAD" sp. z o.o Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2022-12-02
    • Praca przy remontach budynków i pomieszczeń Układanie płytek, prace murarskie, tynkarskie i ogólnobudowlane Wykształcenie : zawodowe, podstawowe Doświadczenie w zakresie robót...