Praca: Pomocniczy robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pomocniczy robotnik budowlany
Miejsce pracy: Świecie
Numer: StPr/20/1020
OBOWIĄZKI:
kopanie i wypełnianie dołów i rowów przy użyciu narzędzi ręcznych;rozpościeranie piasku, ziemi, żwiru i podobnych materiałów;ładowanie i rozładowywanie materiałów budowlanych, materiałów wydobytych; sprzątanie miejsc pracy i usuwanie różnych przeszkód i zatorów według otrzymanych instrukcji;posługiwanie się prostymi narzędziami ręcznymi, takimi jak łopata, kilof, taczka itp.;przestrzeganie zasad ergonomii oraz przepisów bhp, ochrony ppoż. i ochrony środowiska wymaganych na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: dyspozycyjność, dokładność, dobry stan zdrowia

Miejsce pracy:

Świecie

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 18,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu