Praca: Pomocniczy robotnik polowy

Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie
Pomocniczy robotnik polowy
Miejsce pracy: Gołoty
Numer: StPr/24/0208
OBOWIĄZKI:
Pielenie plantacji, usuwanie zbędnych części roślin, zbiór, omłot, przygotowanie do przechowywania, transportu, sprzedaży oraz pielęgnowanie dla poprawy jakości plonów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: dyspozycyjność

Wymagania inne:

mile widziana znajomość języka rosyjskiego, mile widziane doświadczenie zawodowe w rolnictwie

Miejsce pracy:

Gołoty

Rodzaj umowy:

Umowa o pomocy przy zbiorach

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie