Praca: Pomocniczy robotnik polowy

Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie
Pomocniczy robotnik polowy
Miejsce pracy: Sumin (pow. lipnowski, gm. Kikół), Sumin
Numer: StPr/24/0263
OBOWIĄZKI:
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Sumin

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lipnie

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik gospodarczy

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: wczoraj
    • prace porządkowo - gospodarcze na terenie zakładu pracy Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne:

  • Zobacz więcej
  • Piaskarz

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Czernikowo Dodane: wczoraj
    • PIASKOWANIE ELEMENTÓW MASZYN. Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne:

  • Meliorant

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Janowiec Wielkopolski Dodane: wczoraj
    • konserwacja urzadzeń melioracji wodnych Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe Wymagania inne: