Praca: Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym

Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi
Pomocniczy robotnik w przemyśle przetwórczym
Miejsce pracy: Śliwice
Numer: StPr/20/0485
OBOWIĄZKI:
układanie słoików w autoklawie, obsł. urządzenia do pasteryzacji
Miejsce pracy:

Śliwice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi

Zobacz podobne oferty

  • Pracownik linii produkcyjnej

  • Good Job Aleksander Nowak Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: dzisiaj
    • Miejsce pracy: Holandia / Ede/ Wageningen SPECYFIKA PRACY: Praca wewnątrz zakładu pracy na produkcji przy pakowaniu dań i żywności wegetariańskiej. Produkty są...

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik ocynkowni (trawersowanie)

  • MGsolutions MGJJ Sp. z o. o. Sp. k. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dodane: wczoraj
    • 13,68 EUR/h Miejsce pracy: Würzburg (Niemcy) ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Proste prace  pomocnicze w ocynkowni Zawieszanie/ zdejmowanie elementów metalowych na trawersach ...

  • Wędzarz - Pracownik Produkcji Wędliniarskiej

  • Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Bydgoszcz Dodane: 2020-11-25
    • Zadania: obsługa wędzarni wprowadzanie danych do systemu konserwacja komór wędzarniczych Oczekiwania wobec kandydatów: posiadanie minimum zawodowego wykształcenia (preferowane...