Praca: Pomocnik brukarza


Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim
Pomocnik brukarza
Miejsce pracy: Witunia
Numer: StPr/23/0085
OBOWIĄZKI:
prace brukarskie, układanie krawężników, układanie kostki brukowej, inne prace pochodne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Witunia


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sępólnie Krajeńskim

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Brukarz

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wymysłowice Dodane: 2023-02-01
    • 1) Roboty przy wykonaniu podbudowy pod kostkę.2) Mieszanie podsypki pod kostkę.3) Roboty ziemne- korytowanie ręczne przy murach, kablach, słupkach- tam gdzie nie dokopie koparka.4)...

  • Zobacz więcej
  • Brukarz

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Głuchowo Dodane: 2023-01-23
    • prace budowlane, brukarskie, drogowe

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik brukarza

  • Powiatowy Urząd Pracy w Chełmnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Brzozowo Dodane: 2023-01-19
    • pomoc przy układaniu kostki brukowej Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe

  • Zobacz więcej