Praca: Pomocnik budowlany


Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Pomocnik budowlany
Miejsce pracy: Górne Morgi
Numer: StPr/22/0463
OBOWIĄZKI:

szkolenie BHP; noszenie materiałów budowlanych; usuwanie starych nawierzchni; montaż drzwi; szpachlowanie; malowanie; sprzątanie po pracach

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Górne Morgi


Rodzaj umowy:

Nie dotyczy


Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Pomocnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Zbiczno Dodane: 2022-05-24
    • Wykonywanie prostych, nieskomplikowanych czynności:- wykonywanie wykopów pod instalacje wodno - kanalizacyjne zewnętrzne i wewnętrzne oraz ich zasypywanie przy użyciu narzedzi...

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Radziejowie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Zakręta Dodane: 2022-05-11
    • Zgodny z harmonogramem stażu

  • Zobacz więcej
  • Pomocnik budowlany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Zbiczno Dodane: 2022-05-11
    • Wykonywanie prostych, nieskomplikowanych czynności:- wykonywanie wykopów pod instalacje wodno - kanalizacyjne zewnętrzne i wewnętrzne oraz ich zasypywanie przy użyciu narzedzi...

  • Zobacz więcej