Praca: Pomocnik elektryk r39/2640-1304/20


Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku
Pomocnik elektryk r39/2640-1304/20
Miejsce pracy: Włocławek
Numer: StPr/20/2646
OBOWIĄZKI:
pomoc przy montażu instalacji, delegacja
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe, brak


Wymagania inne:

możliwość przyuczenia, praca w delegacji, zakwaterowanie zapewnione

Miejsce pracy:

Włocławek


Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług


Wynagrodzenie brutto:

od 4 100 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku



Zobacz podobne oferty

  • Elektryk

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Nowe Marzy Dodane: 2020-12-01
    • Utrzymanie sprzętu i urządzeń elektrycznych będących na wyposażeniu autostrady.Przeglądy sprzętu i urządzeń elektrycznych. Obsługa agregatów prądotwórczych. Prowadzenie...

  • Zobacz więcej
  • Elektryk

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: 2020-12-01
    • montaż, naprawy, konserwacje instalacji elektrycznych Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, elektryczne Wymagania inne: poszukiwane osoby, które mają krótką...

  • Zobacz więcej
  • Specjalista elektryk r1/2729-1357/20

  • Powiatowy Urząd Pracy we Włocławku Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Włocławek Dodane: 2020-12-01
    • - przygotowywanie ofert techniczno-handlowych wraz z opracowywaniem kosztorysów wstępnych i powykonawczych,- opracowywanie projektów, dokumentacji, obliczeń technicznych, dobór...

  • Zobacz więcej