Praca: Pomocnik instalatora

Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pomocnik instalatora
Miejsce pracy: Borówno
Numer: StPr/24/1097
OBOWIĄZKI:
pomoc przy wykonywaniu instalacjipomoc przy montażu urządzeń sanitarnychutrzymanie porządku na stanowisku pracypomoc przy montażu urządzeń grzewczychobsługa elektronarzędzipraca na wysokościStaż odbywać się będzie w Borównie oraz na trenie powiatu bydgoskiego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Borówno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy