Praca: Pomocnik kucharza

Punkt Pośrednictwa Pracy Grudziądz
Pomocnik kucharza
Miejsce pracy: Grudziądz
Numer: 15/6/2022
OBOWIĄZKI:
pomoc w pracy kucharza,dbanie o porządek w miejscu pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie

Miejsce pracy:

Grudziądz

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Punkt Pośrednictwa Pracy Grudziądz

Zobacz podobne oferty

  • Pomoc kuchenna

  • Powiatowy Urząd Pracy w Tucholi Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Tuchola Dodane: wczoraj
    • utrzymanie porządku, zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętów.przygotowywanie warzyw i owoców obieranie, krojenie.gastronomiczny rozbiór mięsa.wykonywanie różnego rodzaju potraw...

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Żninie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chomiąża Szlachecka Dodane: 2022-07-01
    • Prace pomocnicze w kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Język: ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

  • Powiatowy Urząd Pracy w Mogilnie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Przyjezierze Dodane: 2022-06-29
    • czynności związane z przygotowywaniem potraw zgodnie z procedurami przyjętymi w Zakładzie, sprzątanie pomieszczeń kuchni Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe