Praca: Pomocnik magazyniera


Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pomocnik magazyniera
Miejsce pracy: Bydgoszcz
Numer: StPr/22/1890
OBOWIĄZKI:
Przyjęcie dostawy, magazynowanie, rozdzielenie towaru, przygotowanie do dostawy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Możliwość przyuczenia.

Miejsce pracy:

Bydgoszcz


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

do 3 010 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier / Zaopatrzeniowiec

  • Emtor Spółka z o.o. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Toruń Dodane: dzisiaj
    • Główne zadania na stanowisku: Dobieranie części z katalogu producenta Przygotowanie materiałów do zleceń i rozpisywanie ich w systemie Zamówienia towarów u dostawców Nadzór...

  • Zobacz więcej
  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Chełmża Dodane: wczoraj
    • przyjmowanie i rozładunek dostaw, przygotowywanie przesyłek do wysyłki, dbanie o porządek w magazynie Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe, brak

  • Zobacz więcej
  • Magazynier-montażysta

  • Powiatowy Urząd Pracy w Brodnicy Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kominy Dodane: wczoraj
    • sprawdzanie towaru pod kątem uszkodzeń, układanie towaru i inwentaryzacja, składanie mebli małogabarytowych, montaż sprzętu fitness, pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki...

  • Zobacz więcej