Praca: Pomocnik magazyniera


Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego
Pomocnik magazyniera
Miejsce pracy: Toruń
Numer: StPr/22/0632
OBOWIĄZKI:
Załadunek i rozładunek towarów, dostarczanie komponentów do produkcji, odbiór wyrobów gotowych z produkcji.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: gimnazjalne

Miejsce pracy:

Toruń


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny


Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

APLIKUJ TERAZ

Zobacz podobne oferty

  • Magazynier

  • Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Kurzejewo Dodane: 2022-07-02
    • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i ppoż., przyjmowanie towaru do magazynu, układanie towaru w magazynie, wydawanie towaru z magazynu, sprawdzanie i utrzymanie stanu...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik Magazynowy

  • Gram Sadeccy sp.j. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Wielgie Dodane: 2022-07-02
    • wykonywanie powierzonych zadań w magazynie, w szczególności: przyjmowanie dostaw prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie wykładanie towarów na półki sklepowe dbanie o...

  • Zobacz więcej
  • Pracownik Magazynowy

  • Gram Sadeccy sp.j. Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Dobrzyń nad Wisłą Dodane: 2022-07-02
    • wykonywanie powierzonych zadań w magazynie, w szczególności: przyjmowanie dostaw prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie wykładanie towarów na półki sklepowe dbanie o...

  • Zobacz więcej