Praca: Pomocnik mechanika

Powiatowy Urząd Pracy w Żninie
Pomocnik mechanika
Miejsce pracy: Rogówko
Numer: StPr/22/0525
OBOWIĄZKI:

Zgodnie z programem stażu

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Miejsce pracy:

Rogówko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żninie

Zobacz podobne oferty

  • Mechanik pojazdów samochodowych

  • Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Sierzchowo Dodane: 2022-07-02
    • Bierzące naprawy ciągników samochodowych i naczep. Obsługa urządzenia diagnostycznego w zakresie weryfikacji usterek pojazdów. Inne bierzące prace na warsztacie samochodowym....

  • Zobacz więcej

  • Powiatowy Urząd Pracy w Rypinie Lokalizacja: kujawsko-pomorskie / Ławy Dodane: 2022-07-01
    • zgodnie ze stanowiskiem Wymagania konieczne: Wykształcenie: podstawowe Wymagania inne: wymagane umiejętności z zakresu budowy i zasad działania zespołów w pojeździe